Voorjaarscompetitie

 
Seizoen 2017

District - Heren Heb Durf 1 / afd 9201 / 1e klasse vrijdagavond
Bart Hendriks (aanv.)
Rob Hendriksen
Freek Mantel
John Zwaan
Stef Aussems
Frans Tjabring
Herman Klok
Martin Faas

Uitslagen & standen KNLTB

District - Gemengd 17+ Heb Durf 1 / afd 9317 / 2e klasse zaterdag
Paula Louman (aanv.)
Yvonne Bakker
Laurens de Koning
Ellen Scheermeijer
Roy Scholten
Marco de Vries

Uitslagen & standen KNLTB

District - Gemengd 17+ Heb Durf 2 / afd 9338 / 3e klasse zaterdag
Camiel Oppenhuis (aanv.)
Tim Tolk
Quinten Boonstra
Astrid Goossens
Daphne Alderse Baas

Uitslagen & standen KNLTB

District - Gemengd 17+ Heb Durf 3 / afd 9361 / 4e klasse zaterdag
Thomas Bonsen (aanv.)
Stef Bloem
Mark de Gooijer
Koen Rose
Anneriek Verhoef
Hanneke van Dusseldorp
Nathalie van Waterschoot

Uitslagen & standen KNLTB

District - Gemengd 17+ Heb Durf 4 / afd 9362 / 4e klasse zaterdag
Truus Boerma (aanv.)
Jenny Hudepohl
Chris ter Brake
Jeroen Koster
Carla Mantel
Collin

Uitslagen & standen KNLTB

District - Gemengd 17+ Heb Durf 5 / afd 9360 / 4e klasse zaterdag
Jessica Reinhart (aanv.)
Annerieke Ruige
Ruud Beijnes
Bas Fonville

Uitslagen & standen KNLTB

District - Gemengd 17+ Heb Durf 6 / afd 9377 / 5e klasse zaterdag
Annemiek vd Kloet (aanv.)
Graciela Buhrs
David Knibbe
Gert Jan Kant
Joeroen van der Hout
Peter Meekel

Uitslagen & standen KNLTB

District - Dames 17+ Heb Durf 1 / afd 9631 / 3e klasse zaterdag
Julia de Vries (aanv.)
Vera van het Hof
Daphne Penning
Alexandra Galati
Romy de Vries

Uitslagen & standen KNLTB

District - Heren 35+ Heb Durf 1 / afd 4108 / 2e klasse zaterdag
Ronald van Ginkel (aanv.)
Richard de Vries
Ewald Arts
Marc Uijterwijk
Eric Hafkamp
Beyko Tolk

Uitslagen & standen KNLTB

District - Gemengd 30+ Heb Durf 1 / afd 4415 / 3e klasse zaterdagavond
Henk Siegersma (aanv.)
Marie Jose van Rooy
Cynthia Wooter
Lily Lehnhausen
Maarten Hartkamp
Jan Maas
Marcel Berk

Uitslagen & standen KNLTB

Landelijk - Gemengd Senioren Heb Durf 1 / afd 0159 / 7e klasse zondag
Christine Breedijk(aanv.)
Piette van Hoorn
Niels Buller
Jeroen van Dijk

Uitslagen & standen KNLTB

District - Gemengd 17+ Heb Durf 1 / afd 4457 /3e klasse zondag
Marit Springorum (aanv.)
Kelly Bleijerveld
Shannon Bleijerveld
Janine Ebbes
Bas van Schaik
Stefan Hoogenboom

Uitslagen & standen KNLTB

District - Gemengd 17+ Heb Durf 2 / afd 4464 / 4e klasse zondag
Barbara Cerasuolo (aanv.)
Kim Corstjens
Femke van Straten
Vincent Wijga
Sander Dekkers

Uitslagen & standen KNLTB

District - Dames 17+ Heb Durf 1 / afd 4522 / 4e klasse zondag
Olga Muijs (aanv.)
Krokus van der Waals
Wendy Mul
Eva Wilemse
Conny Deerenberg
Jet Gooskens
Eugenie Kaaijk

Uitslagen & standen KNLTB